Opening nieuwbouw en Opendagfestival, 11 en 13 juni

Vrijdag 11 juni voor genodigden een forumdiscussie (zie bijlage) en zondag 13 juni voor publiek.

Zondag 13 juni weer het Opendagfestival, inmiddels een combinatie van festival en info over onze boerderij en bio. Onze koks zorgen voor lekker eten drie bands voor fantastische muziek en ondertussen toneel, straattheater van BOKBV, roofvogelshow Topvogel en koeiensafari door de weilanden.
Vanaf 11.00 uur boerenmarkt en infostands van Haiboerhai, BMF, biologische boeren, Bijenvereniging Ambrosius, Biologica, Rossano, B-team Hilvarenbeek, Museumbrouwerij de Roos, Anneke Scholten (Vannature), Solarcircle, Solusa en Slow Food.
Het muziekprogramma van 13.00 uur tot 19.00 uur is als volgt:
Zjef Naaijkens
op eigenwijze als "spreekstalmeester"
Jacques Mees;
Troubadour uit Tilburg, met zeer uitgebreid repertoire uit de jaren 60 / 70, country, folk, blues.
Homesick & Louisiana Men
Drie muzikanten die de Mississippi Delta in hun hart gesloten hebben, maar per ongeluk in ons kouwe kikkerlandje geboren zijn. Zinderende zydeco, zompige rhythm 'n' blues, smachtende soul en een keur aan prachtige liedjes passeren de revue.
LQR
LQR (spreek uit: Liquor) is opgericht in 2007 en speelt hoofdzakelijk stevige folk in de stijl van bands als Flogging Molly en The Pogues. Naast enkele covers spelen zij vooral eigen werk
Blues Lee
Gaan gegarandeerd de climax van de middag organiseren, een opzwepende bluesact uit België.
“Blues Lee's got one foot firmly planted in the Mississippi mud, the other one kicking and groovin' on a contemporary dancefloor...”
Ondertussen doet de groep BOKBV zijn act. In het weiland is er een roofvogelshow van Topvogel en zijn er rondleidingen. Natuurlijk is er lekker eten en drinken.


Downloads:

Terug naar overzicht...


NIEUWS

Er is altijd vanalles te doen bij 't Schop.
't Schop
Esbeekseweg 2
5081 ED Hilvarenbeek
Tel. 013-505 61 56
Fax 013-505 62 96
 info@hetschop.nl