Wat: Handen uit de mouwen voor biodiversiteit
Datum: zaterdag 16 november 2024
Tijd: 9:00 uur - 12.00 uur
Let op: dit is een evenement in het verleden!
Kom meehelpen op onze boerderij! Op zaterdag 16 en 30 november gaan wij (Jan en Bart van den Broek) van 9 tot 12 uur met je aan de slag met het snoeien van bomen, struiken en struweelranden, het planten van bomen en allerlei andere klussen om de natuur op en om de boerderij een handje te helpen!
Bij Bioboerderij ’t Schop doen ze er alles aan om de biodiversiteit te bevorderen. Om de natuur een boost geven, moeten een paar klussen aanpakt worden. Daarom nodigen wij je uit om een paar uur op ’t Schop aan de slag te gaan, lekker in de buitenlucht op de boerderij. Op twee zaterdagochtenden wordt er gewerkt en rond het middaguur wordt afgesloten met een lekkere kop soep.
’t Schop is één van de Brabantse coalities binnen het project Boer & Buur met Natuur. Met Boer&Buur met Natuur versterkt de Brabantse Milieufederatie samenwerkingen tussen boeren en hun omgeving om de beweging van boeren die een omslag maken naar natuurinclusieve landbouw te vergroten. Want juist de landbouw kan een grote bijdrage leveren aan het herstel van de biodiversiteit in Nederland.
Vind jij het leuk om ’t Schop daarbij te helpen en meteen een kijkje achter de schermen te krijgen van hoe dat dan eigenlijk werkt op zo’n biologische boerderij? Meld je dan gauw aan door onderstaande formulier in te vullen. Zet je er even bij op welke dag(en) je wilt komen?